Pierwszy slajd
Dostarczamy wartości.
Drugi slajd
Na rynku od 2007 roku
Specjalizujemy się w projektach z zakresu wycen, badania przedsiębiorstw, doradztwa transakcyjnego oraz strategicznego.
0+
wykonanych
projektów
0+
klientów

0+
mld zł wycenionych aktywów

Kim jesteśmy

Acropolis Advisory jest niezależnym, profesjonalnym doradcą finansowym. Stanowimy dynamiczny i utalentowany zespół ludzi skoncentrowanych na dostarczaniu wartości naszym Klientom.

Partnerem Zarządzającym Acropolis Advisory jest Marcin Anklewicz, posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego zdobyte w firmach Arthur Andersen oraz Ernst & Young.

Nasze cele

Świadome budowanie wartości przedsiębiorstwa jest procesem złożonym i długotrwałym. Niezbędne jest ku temu umiejętne połączenie dwóch czynników:

  1. znajomości firmy, intuicji i talentu przedsiębiorcy, oraz
  2. wiedzy i doświadczenia osób patrzących na przedsiębiorstwo z zewnątrz, nieposiadających w stosunku do niego emocjonalnego nastawienia.

Ten drugi czynnik sukcesu zapewnić może odpowiedni doradca.
Wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu i realizacji strategicznych decyzji dotyczących rozwoju ich przedsiębiorstw. Naszym podstawowym celem jest wzrost wartości firmy Klienta.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności