KIM JESTEŚMY

Acropolis Advisory jest niezależnym, profesjonalnym doradcą finansowym. Stanowimy dynamiczny i utalentowany zespół ludzi skoncentrowanych na dostarczaniu wartości naszym Klientom.

Partnerem Zarządzającym Acropolis Advisory jest Marcin Anklewicz, posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego zdobyte w firmach Arthur Andersen oraz Ernst & Young.

Nasze cele

Świadome budowanie wartości przedsiębiorstwa jest procesem złożonym i długotrwałym. Niezbędne jest ku temu umiejętne połączenie dwóch czynników:

  1. znajomości firmy, intuicji i talentu przedsiębiorcy, oraz
  2. wiedzy i doświadczenia osób patrzących na przedsiębiorstwo z zewnątrz, nieposiadających w stosunku do niego emocjonalnego nastawienia.

Ten drugi czynnik sukcesu zapewnić może odpowiedni doradca.
Wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu i realizacji strategicznych decyzji dotyczących rozwoju ich przedsiębiorstw. Naszym podstawowym celem jest wzrost wartości firmy Klienta.

Co nas wyróżnia

Oferta Acropolis Advisory skierowana jest głównie do Przedsiębiorców prowadzących średniej wielkości firmy. Nasze doświadczenie pokazuje, że właśnie dla tego typu klientów największe znaczenie ma prezentowane przez nas unikalne w skali polskiego rynku połączenie dwóch rodzajów wartości:

  • najwyższych standardów jakościowych, warsztatu pracy oraz doświadczenia zdobytego podczas pracy dla międzynarodowych firm doradczych należących do tzw. Wielkiej Czwórki
  • oraz kreatywnego podejścia do potrzeb i wymagań klienta oraz elastyczności operacyjnej, typowych dla niezależnych firm doradczych.

Nasz zespół

Marcin Anklewicz

Partner Zarządzający

Całościowy nadzór
nad projektami

Tel: +48 508 018 346

Bartłomiej Tkaczyk

Partner

Doradztwo przy projektach transgranicznych, optymalizacja procesów

Tel: +48 505 513 275

Jacek Ślusarczyk

Senior Associate

Doradztwo transakcyjne, wyceny
oraz badania due diligence

Tel: +48 517 362 769

Marcin Zamysłowski

Konsultant

Projekty z dziedziny wyceny przedsiębiorstw
i analiz due diligence

Tel: +48 503 502 343

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności