O nas

Acropolis Advisory utworzona została w 2007 roku jako niezależna firma doradztwa finansowego. Specjalizuje się w projektach z zakresu doradztwa strategicznego, pozyskania kapitału na rozwój, doradztwa transakcyjnego oraz wycen przedsiębiorstw.

Partnerem Zarządzającym Acropolis Advisory jest Marcin Anklewicz, posiadający ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego zdobyte w firmach Arthur Andersen oraz Ernst & Young.

Nasze cele

Świadome budowanie wartości przedsiębiorstwa jest procesem złożonym i długotrwałym. Niezbędne jest ku temu umiejętne połączenie dwóch czynników:

  • znajomości firmy, intuicji i talentu przedsiębiorcy, oraz
  • wiedzy i doświadczenia osób patrzących na przedsiębiorstwo z zewnątrz, nieposiadających w stosunku do niego emocjonalnego nastawienia.

Ten drugi czynnik sukcesu zapewnić może odpowiedni doradca.

Wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu i realizacji strategicznych decyzji dotyczących rozwoju ich przedsiębiorstw. Naszym podstawowym celem jest wzrost wartości firmy Klienta.

Co nas wyróżnia

Oferta Acropolis Advisory skierowana jest głównie do Przedsiębiorców prowadzących średniej wielkości firmy. Nasze doświadczenie pokazuje, że właśnie dla tego typu klientów największe znaczenie ma prezentowane przez nas unikalne w skali polskiego rynku połączenie dwóch rodzajów wartości:

  • najwyższych standardów jakościowych, warsztatu pracy oraz doświadczenia zdobytego podczas pracy dla międzynarodowych firm doradczych należących do tzw. Wielkiej Czwórki, oraz
  • kreatywnego podejścia do potrzeb i wymagań klienta oraz elastyczności operacyjnej, typowych dla niezależnych firm doradczych.