Dla przedsiębiorcy

Doradztwo finansowe jest dość specyficzną dziedziną wiedzy. Rządzi się ona swoim własnym językiem i zasadami. Większość Przedsiębiorców styka się z nią w swojej karierze co najwyżej kilka razy. Wydawałoby się więc, że prościej będzie, kiedy zostawią ją specjalistom i zajmą się tym, co umieją robić najlepiej.

Znając jednak Przedsiębiorców wiemy, że tak się nie stanie. Chcą oni wiedzieć o wpływającym na nich otoczeniu jak najwięcej – niezależnie od tego, czy chodzi o przepisy podatkowe, mechanizmy rządzące zachowaniem zespołów ludzkich, czy procesy chemiczne leżące u podstaw wykorzystywanej przez nich technologii produkcji. Powód jest zawsze jeden – codziennie stawiają oni na szalę cały swój majątek. Dlatego chcą być pewni podejmowanych decyzji.

Z tego właśnie powodu w tym dziale zamieszczamy artykuły przybliżające tematykę, którą się zajmujemy. Pozwolą one Państwu na lepsze zrozumienie terminologii, którą operujemy podczas współpracy, ale przede wszystkim – zasad, na których opierają się nasze porady. Obszary, które budzą Państwa największe zainteresowanie, chętnie przybliżymy Państwu podczas spotkania.